دانلود منیجر کرک شده Internet Download Manager

Internet Download Manager یکی از پر سرعت ترین نرم افزار مدیریت دانلود سیستم عامل ویندوز می باشد که به شما در دانلود فایل های مورد نظر کمک بسیاری می کند.Idm دانلود رو برای شما آسان تر میکند با تمامی مرورگر های Firefox، Opera، Chrome و... سازگاری داشته و این دانلود منجر با ویژگی های بسیار خود، از جمله یکی از این ها، دانلود از فلش پلیر هایی که بدون لینک دانلود هستند، می باشد.Internet Download Manager ورژن کرک شده را برای شما در این پست قرار داده ایم که حتما دانلود کرده و از دست ندهید.

دانلود Internet Download Manager برای کامپیوتر نسخه کرک شده

  • ویژگی های Internet Download Manager

- افزایش سرعت دانلود تا 5 برابر

- پشتیبانی از مرورگر های مهم

- قابلیت زمان بندی پیشرفته برای اتمام دانلود

- امکان Resume برای قطع و ادمه دانلود بدون خراب کردن فایل

- قابلیت Speed limiter برای محدود نمودن سرعت دانلود

- قابلیت خاموش کردن اتوماتیک کامپیوتر بعد اتمام دانلود

- پشتیبانی از زبان فارسی

راهنمای نصب

 
1.ابتدا نرم افزار را دانلود و از حالت فشرده خارج کنید.
2.فایل موجود در پوشه ی Disable Activation کلیک راست کرده و بر روی Run as Administrator کلیک کنید و سپس بر روی دکمه ی Enter کلیک کنید. 3.بعد رو فایل Setup کلیک کنید و برنامه را نصب کنید. 4. بعد از اتمام نصب نرم افزار، برنامه را اجرا نکرده  و برنامه رو کاملا ببندید. بعد وارد پوشه Crack بشوید.
 6.بر روی فایل Patch کلیک کنید.سپس بر روی دکمه ی Patch کلیک کرده و در پنجره ی باز شده فایلidman.exe را انتخاب کنید. نکته: اگر به شما پیغام داد «Can not access the file» این به معنی آن است که برنامه در حال اجرا است و باید آن را ابتدا ببندید.
لینک دانلود مستقیم Internet Download Manager